FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Opracowanie programu i realizacja wydarzenia

Paulina Kasprzycka – zajmuje się współpracą ze społecznościami lokalnymi, koordynuje opracowanie i realizację programu w obiektach na trasach zachodniej i północnej.

Joanna Nowostawska-Gyalókay – koordynatorka wydarzeń na trasach krakowskich, odpowiedzialna za redakcję merytoryczną i dobór fotografii do publikacji towarzyszącej wydarzeniu.

Karolina Fidyk – koordynatorka główna wydarzenia, odpowiedzialna za przepływ informacji i komunikację w zespole.

Joanna Warchoł – odpowiada za sprawy administracyjne i logistykę.

Olga Purchla – stażystka w ramach programu “Staże w instytucjach kultury”, Narodowego Centrum Kultury, edycja wiosenna 2015.

Wolontariat

Katarzyna Kolasa – koordynatorka wolontariatu w ramach Dni Dziedzictwa 2015.

Promocja i IT

Katarzyna Dzigańska – odpowiedzialna za kontakty z mediami lokalnymi.
Greta Gorgoń – koordynatorka działań promocyjnych.
Lech Dulian, Grzegorz Cygan – administratorzy strony internetowej wydarzenia.

Druki i grafika

Katarzyna Kobylarczyk – autorka publikacji wydanej w ramach XVII Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego Był sobie czas. Autorka, reportażystka, w latach 2002–2008 dziennikarka krakowskiego „Dziennika Polskiego”. Publikowała w „Gazecie Wyborczej”, „Tygodniku Powszechnym”, „Polityce” i „National Geographic Traveler”. Laureatka dziennikarskiej Nagrody Zielonej Gruszki i nagrody Za różnorodnością. Przeciw dyskryminacji. Jest autorką zbioru reportaży Baśnie z bloku cudów oraz książki Pył z landrynek. Hiszpańskie fiesty (wyd. Czarne, 2013).

Joanna Sowula – autorka layoutu XVII Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego. Mieszka i pracuje na Śląsku. Prowadzi własne studio kreatywne.

Ewa Ślusarczyk, Agnieszka Szewczyk – opracowanie redakcyjne i korekta materiałów wydawanych w ramach Dni Dziedzictwa 2015.

Agnieszka Buława-Orłowska, Marcin Klag – opracowanie graficzne druków i materiałów w ramach Dni Dziedzictwa 2015.

Barbara Łoziczonek – studentka krakowskiej ASP, stażystka w dziale Grafiki w ramach programu “Web & Digital Design”, opracowuje graficznie ulotkę informacyjną Dni Dziedzictwa.

XII Konkurs plastyczno-edukacyjny „Skarby Małopolski”

Zespół konkursu plastycznego Skarby Małopolski.